HAKKIMIZDA KAYIT SORGULAMA HIZLI ERİŞİM YARDIM - DESTEK


Ödeme Sorgulama ve Ödeme İşlemleri

  Sizinle ilişkilendirilmiş alan adlarının ödeme durumunu sorgulamak ve/veya ödeme yapmak için bu ekranı kullanabilirsiniz. Kredi kartı ile yapacağınız ödemeler güvenlikli bir bağlantı ile gerçekleştirilecektir.

Sorumlu Bazında Geçmiş Ödemeler

  Geçmiş ödemelerinizin bir dökümünü bu ekran aracılığı ile görebilir ve yazıcıdan çıktısını alabilirsiniz. Sizinle ilişkilendirilmiş tüm alan adlarına ilişkin ödemeleriniz bu listede toplu halde görünecektir.

Alan Adı Bazında Geçmiş Ödemeler

  Bir alan adı kaydına ilişkin tüm mali kayıtları bu ekran aracılığı ile sorgulayabilir, yazıcıdan raporun bir kopyasını alabilirsiniz.

Proforma Fatura

  Ödeme yapmadan önce muhasebe işlemleriniz için kullanabileceğiniz bir proforma faturayı bu ekran aracılığı ile temin edebilirsiniz.

Fatura Sureti

  Daha önce size gönderilmiş bir faturanın suretini almak için bu ekranı kullanabilirsiniz.
Alan Adı Ücretleri

  ".tr" Alan Adı Yönetimi'nin yeni dönem alan adı fiyatlandırma tablosuna bu başlık altından erişebilir, alan adlarının belgeli ya da belgesiz, onaylı ya da onaysız olup olmadığını da bu tabloda görebilirsiniz.


sn:03001

.tr Alan Adı Tahsis Hizmeti, belirlenen tahsis, bilgi güvenliği ve gizlilik politikaları çerçevesinde Orta Doğu Teknik Üniversitesi tarafından verilmektedir.